top of page
IMG_2939.JPG

Kadıköy ve BİZ

​İstanbul kenti sahip olduğu coğrafi konum nedeni ile tarih boyunca farklı imparatorluklara ev sahipliği yapmıştır. İstanbul gibi Kadıköy’de konumu ve doğası gereği insan yaşamı için eşsiz koşullar oluşturmuştur. Bu kapsamda tarih boyunca Kadıköy insanların yaşamak için tercih ettikleri yerlerin başında gelmiştir.

Kadıköy günümüzde nüfus yoğunluğu, ekonomik faaliyetleri, yaşam kalitesi ve kültürel çeşitliliği bakımından İstanbul’un en önemli ilçelerinden birdir ve İstanbul’un tüm ilçelerinden insanların sosyalleştiği önemli bir çekim merkezi haline gelmiştir. Dolaysı ile Kadıköy her zaman spor ve kültür-sanat etkinlikleri açısından yenilikçi, nitelikli ve özgün etkinliklere ev sahipliği yapmıştır.

Spor, tarih boyunca Kadıköylülerin vazgeçilmez bir tutkusu olmuştur. Kadıköylüler sporun her branşına destek verirken, ilçesine ait takımlara ve sporculara en üst seviyede bağlık göstermiş ve desteklemişlerdir. Kadıköy İstanbul Spor Kulübü olarak; Kadıköy’de yaşayan farklı kültürden insanları, gönül verdiği renkler ne olursa olsun ortak noktada birleştirerek tüm Kadıköylülere ait bir spor kulübü olarak Kadıköy’ü en üst seviyede temsil edeceğiz.

bottom of page